Jak pracujemy

Potrzeby Twojego biznesu są dla nas najważniejsze. Wiemy, że chcesz widzieć jak rozwija się Twój projekt i być pewnym, że spełnia Twoje oczekiwania.

Analiza

Analiza

Dzięki wnikliwej i dokładnej analizie poznajemy potrzeby naszych klientów. Głębokie zrozumienie potrzeb Twojego biznesu to klucz do sukcesu. Bardzo często okazuje się, że najlepsze rozwiązanie dla Twojego projektu różni się od początkowej wizji. Zrobimy wszystko, aby zrozumieć Twoje potrzeby, przygotujemy specyfikację i rozpiszemy harmonogram projektu.

Projektowanie

Projektowanie

Zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepszy kod nie wygeneruje wartości bez odpowiedniej oprawy graficznej. Potrzebujesz prostego i przyjemnego w obsłudze systemu, aby zaangażować użytkowników. Intuicyjny interfejs stanowi nieodłączny element naszych projektów. Wszystkie nasze pomysły zaprezentujemy Ci za pomocą makiet, by upewnić się, że dostarczany produkt będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

Realizacja

Realizacja

Dobrze dokumentujemy swoją pracę, gwarantując pełną kontrolę nad zarządzaniem projektem na każdym etapie jego rozwoju. Raz w tygodniu otrzymasz aktualizację postępów prac. Przynajmniej raz w miesiącu zobaczysz postępy w formie działającego prototypu i będziesz mógł ocenić dostarczone oprogramowanie. Wielu rzeczy nie da się zaplanować z góry, ale nie podejmiemy żadnej istotnej decyzji bez konsultacji z Tobą.

Testowanie

Testowanie

Nasi testerzy upewniają się bardzo starannie, że wszystko działa. Produkt przygotowany do obioru jest przez nas sprawdzany trzykrotnie. Zaangażujemy Cię w testy użytkowe, jeżeli tylko będziesz miał chwilę by poklikać. Nie czekamy do końca projektu ze sprawdzeniem, czy wszystko działa – kontrolujemy jakość naszych prac na bieżąco.

Utrzymanie

Utrzymanie

Aplikacja tworzona jest z myślą o usprawnieniu pewnych procesów związanych z firmą oraz dostarczeniu narzędzi, które będą udogodnieniem dla ich użytkowników - najczęściej dla Twoich klientów. Zapewniamy utrzymanie aplikacji mobilnych i webowych, a także ich dalszy rozwój w oparciu o umowę SLA.

IT Outsourcing

IT Outsourcing

Wykonywanie zadań informatycznych we własnym zakresie może okazać się przeszkodą trudną do pokonania. Zlecając je nam, masz szanse na odciążenie się z wielu obowiązków i przy okazji otrzymujesz solidne oraz efektywne wsparcie, mogąc tym samym poświęcić więcej czasu na wykonywanie zadań bezpośrednio związanych z Twoim biznesem.

Scrum

Pracujemy w tzw. metodykach zwinnych (Agile), najczęściej wybieramy jedną z odmian zwaną Scrum, bo skutecznie redukuje ryzyko i złożoność dużych projektów. Scrum, w uproszczeniu, to przede wszystkim:

IT Outsourcing
 • 1

  Krótkie iteracje

  Pracujemy w 2-4 tygodniowych cyklach zwanych Sprintami, każdy z nich kończy się nową, działającą wersją produktu. Nasz zespół organizuje codzienne, krótkie spotkania, podczas których dzielimy się zadaniami, wiedzą, problemami i rozwiązaniami.

 • 2

  Dynamiczny rozwój

  Po zakończeniu każdego sprintu, minimum raz w miesiącu, dostarczymy Ci działający prototyp oprogramowania i będziesz mógł ocenić dostarczone oprogramowanie. Wtedy też razem ustalimy jakie elementy dodać lub przerobić w kolejnej wersji.

 • 3

  Otwartość na zmiany

  Intensywna komunikacja i kontrola postępów umożliwiają szybkie reagowanie i dostosowywanie produktu do realnych potrzeb Twojego biznesu. Zmiany są naturalnym procesem w trakcie realizacji, ponieważ wielu rzeczy nie da się zaplanować z góry. Chcemy mieć pewność, że otrzymasz produkt, którego potrzebujesz.

Technologie

Pracujemy przy użyciu najbardziej sprawdzonych i najnowszych technologii oraz framework’ów.

angularjs.svg Angular.JS
bootstrap.svg Bootstrap
bower.svg Bower
css3.svg CSS3
gulp.svg Gulp
html5.svg HTML5
javascript.svg Javascript
jquery.svg jQuery
knockout.svg Knockout.JS
less.svg Less
npm.svg NPM
sass.svg Sass
checkstyle.svg Checkstyle
glassfish.svg Glassfish
gradle.svg Gradle
gwt.svg GWT
hibernate.svg Hibernate
jsf.svg JSF
liquidbase.svg Liquidbase
maven.svg Maven
primefaces.svg Primefaces
sonarqube.svg Sonarqube
spring.svg Spring
tomcat.svg Tomcat
asp_dot_net.svg ASP.NET
asp_net_mvc.svg ASP.MVC
asp_net_webAPI.svg ASP.NET WebAPI
azure.svg Azure
mssql.svg MSSQL
composer.svg Composer
doctrine.svg Doctrine 2
php.svg PHP
phpmyadmin.svg PHPMyAdmin
symfony.svg Symfony
twig.png Twig
wordpress.svg Wordpress
google-datastore.png Google Datastore
google-protocol-buffers.png Google Protocol Buffers
jinja2.png Jinja2
mako.png Mako
pandas.png Pandas
scipy.png Scipy
sqlalchemy.png SQL Alchemy
tornado.svg Tornado