Jak pracujemy

Potrzeby Twojego biznesu są dla nas najważniejsze. Wiemy, że chcesz widzieć jak rozwija się Twój projekt i być pewnym, że spełnia Twoje oczekiwania.

Analiza

Analiza

Dzięki wnikliwej i dokładnej analizie poznajemy potrzeby naszych klientów. Głębokie zrozumienie potrzeb Twojego biznesu to klucz do sukcesu. Bardzo często okazuje się, że najlepsze rozwiązanie dla Twojego projektu różni się od początkowej wizji. Zrobimy wszystko, aby zrozumieć Twoje potrzeby, przygotujemy specyfikację i rozpiszemy harmonogram projektu.

Projektowanie

Projektowanie

Zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepszy kod nie wygeneruje wartości bez odpowiedniej oprawy graficznej. Potrzebujesz prostego i przyjemnego w obsłudze systemu, aby zaangażować użytkowników. Intuicyjny interfejs stanowi nieodłączny element naszych projektów. Wszystkie nasze pomysły zaprezentujemy Ci za pomocą makiet, by upewnić się, że dostarczany produkt będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

Realizacja

Realizacja

Dobrze dokumentujemy swoją pracę, gwarantując pełną kontrolę nad zarządzaniem projektem na każdym etapie jego rozwoju. Raz w tygodniu otrzymasz aktualizację postępów prac. Przynajmniej raz w miesiącu zobaczysz postępy w formie działającego prototypu i będziesz mógł ocenić dostarczone oprogramowanie. Wielu rzeczy nie da się zaplanować z góry, ale nie podejmiemy żadnej istotnej decyzji bez konsultacji z Tobą.

Testowanie

Testowanie

Nasi testerzy upewniają się bardzo starannie, że wszystko działa. Produkt przygotowany do obioru jest przez nas sprawdzany trzykrotnie. Zaangażujemy Cię w testy użytkowe, jeżeli tylko będziesz miał chwilę by poklikać. Nie czekamy do końca projektu ze sprawdzeniem, czy wszystko działa – kontrolujemy jakość naszych prac na bieżąco.

Utrzymanie

Utrzymanie

Aplikacja tworzona jest z myślą o usprawnieniu pewnych procesów związanych z firmą oraz dostarczeniu narzędzi, które będą udogodnieniem dla ich użytkowników - najczęściej dla Twoich klientów. Zapewniamy utrzymanie aplikacji mobilnych i webowych, a także ich dalszy rozwój w oparciu o umowę SLA.

IT Outsourcing

IT Outsourcing

Wykonywanie zadań informatycznych we własnym zakresie może okazać się przeszkodą trudną do pokonania. Zlecając je nam, masz szanse na odciążenie się z wielu obowiązków i przy okazji otrzymujesz solidne oraz efektywne wsparcie, mogąc tym samym poświęcić więcej czasu na wykonywanie zadań bezpośrednio związanych z Twoim biznesem.

Scrum

Pracujemy w tzw. metodykach zwinnych (Agile), najczęściej wybieramy jedną z odmian zwaną Scrum, bo skutecznie redukuje ryzyko i złożoność dużych projektów. Scrum, w uproszczeniu, to przede wszystkim:

IT Outsourcing
 • 1

  Krótkie iteracje

  Pracujemy w 2-4 tygodniowych cyklach zwanych Sprintami, każdy z nich kończy się nową, działającą wersją produktu. Nasz zespół organizuje codzienne, krótkie spotkania, podczas których dzielimy się zadaniami, wiedzą, problemami i rozwiązaniami.

 • 2

  Dynamiczny rozwój

  Po zakończeniu każdego sprintu, minimum raz w miesiącu, dostarczymy Ci działający prototyp oprogramowania i będziesz mógł ocenić dostarczone oprogramowanie. Wtedy też razem ustalimy jakie elementy dodać lub przerobić w kolejnej wersji.

 • 3

  Otwartość na zmiany

  Intensywna komunikacja i kontrola postępów umożliwiają szybkie reagowanie i dostosowywanie produktu do realnych potrzeb Twojego biznesu. Zmiany są naturalnym procesem w trakcie realizacji, ponieważ wielu rzeczy nie da się zaplanować z góry. Chcemy mieć pewność, że otrzymasz produkt, którego potrzebujesz.

Technologie

Pracujemy przy użyciu najbardziej sprawdzonych i najnowszych technologii oraz framework’ów.

blockchain.svg
Blockchain
ethereum.svg
Ethereum
solidity.svg
Solidity
quorum.svg
Quorum
eos.svg
EOS
smartcontract.svg
Smart contract
bigchaindb.png
BigchainDB
metamask.svg
Metamask
angular.svg
Angular
rxjs.png
RxJS
typescript.svg
TypeScript
angularjs.svg
Angular.JS
react.svg
React
reactnative.png
React Native
vuejs.svg
Vue Js
bootstrap.svg
Bootstrap
yarn.svg
Yarn
css3.svg
CSS3
webpack.svg
WebPack
gulp.svg
Gulp
html5.svg
HTML5
javascript.svg
JavaScript (ES6)
jquery.svg
jQuery
npm.svg
NPM
less.svg
Less
sass.svg
Sass
websocket.svg
WebSocket
java.svg
Java 8 / J2EE
gradle.svg
Gradle
hibernate.svg
Hibernate
maven.svg
Maven
spring.svg
Spring / Spring Boot
liquibase.svg
Liquibase
asp_dot_net.svg
ASP.NET
asp_net_mvc.svg
ASP.MVC
asp_net_webAPI.svg
ASP.NET WebAPI
azure.svg
Azure Cloud
mssql.svg
MSSQL
composer.svg
Composer
php.svg
PHP
symfony.svg
Symfony
laravel.svg
Laravel
yii.svg
YII
phpunit.png
PHP Unit
phpcodesniffer.png
PHP CodeSniffer
restapi.png
REST API
nodejs.svg
NodeJS
express-js.svg
Express.js
pm2.svg
PM2
rollup.svg
Rollup
babel.svg
Babel
socket-io.svg
Socket.io
bee-queue.png
Bee-Queue
csharp.png
C#
xamarin.svg
Xamarin
linux.svg
Linux
apache.svg
Apache
nginx.svg
Nginx
tomcat.svg
Tomcat
docker.svg
Docker
vagrant.svg
Vagrant
sonarqube.svg
SonarQube
jenkins.svg
Jenkins
gitlab.svg
Gitlab Runners
aws.svg
Amazon Services
cloudformation.svg
Cloudformation
terraform.svg
Terraform
puppet.svg
Puppet
ansible.svg
Ansible
kubernetes.svg
Kubernetes
azure.svg
Azure Cloud
mysql.svg
MySQL
postgresql.svg
Postgresql
elasticsearch.svg
Elasticsearch
redis.svg
Redis
mongodb.svg
MongoDB