Blockchain to nowa technologia i rewolucyjny sposób przesyłania pieniędzy lub wartości na całym świecie. Ma potencjał, aby zmienić strukturę i sposób prowadzenia firm.

Pierwszym przypadkiem użycia technologii blockchain był Bitcoin, ale później ujawniono, że istnieją inne zastosowania technologii blockchain w różnych branżach.

Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą poszukującym rozwiązań technologicznych dla swojego biznesu, czy myślisz o tym, jak możesz wdrożyć blockchain w swojej firmie – pragniemy przedstawić Ci naszą listę 11 firm, które z powodzeniem wdrożyły blockchain w swoich biznesach. Lista zawiera niektóre z najpopularniejszych platform opartych na Internecie: bitcoin, Ethereum, EOS, NEO, Hyperledger Fabric 1 i 2 i inne.

Blockchain to zdecentralizowana cyfrowa księga, której można używać do przechowywania danych i dokonywania płatności.

Tutaj projektujemy aplikacje fork Bitcoin. Każdy z nich może używać tego samego rozmiaru bloku, co oznacza, że można dokonywać transakcji z różnymi portfelami kryptowalut, ale nadal wymieniać środki między portfelami za pośrednictwem sieci peer-to-peer.

Firma cyfrowa, taka jak programista aplikacji mobilnych, musi zaakceptować dane użytkowników, aby zarabiać na swojej aplikacji. Blockchain to dobry sposób na przechowywanie danych użytkownika i ułatwienie wszystkim innym dostępu do tych samych danych.

Blockchain to wyjątkowa platforma, która działa jak wirtualna księga współdzielona. Pozwala na przesyłanie pieniędzy bez angażowania innych osób, banków lub osób trzecich. Problem, który należy tutaj rozwiązać, polega na tym, że istnieją różne platformy o różnych funkcjach i wymaganiach. Jest to główny powód, dla którego na rynku jest obecnie tak wiele aplikacji blockchain, ale istnieje wiele różnych typów aplikacji blockchain. Jednym ze sposobów zarabiania na tym jest tworzenie aplikacji dla tych platform, które mogą być używane zarówno w aplikacjach online, jak i offline.

Blockchain to technologia otwartej księgi, która umożliwia użytkownikom sieci rejestrowanie transakcji, udostępnianie danych i bezpieczne przechowywanie zasobów. Został wynaleziony w 2009 roku przez grupę programistów Bitcoin, którzy chcieli stworzyć zdecentralizowany system cyfrowej waluty z wykorzystaniem technologii peer-to-peer.

Większość aplikacji skupia się na realizacji inteligentnych kontraktów. Inteligentny kontrakt to program komputerowy, który określa warunki wykonania zbioru operacji i warunków, na jakich ma być wykonany, na przykład.

Technologia Blockchain ma potencjał, aby zmienić branże i modele biznesowe na całym świecie. Jesteśmy tutaj, aby porozmawiać o konkretnej aplikacji blockchain, nad którą pracujemy i jak to działa.

Blockchain to technologia rozproszonej księgi. Technologia zbudowana na blockchain jest jedną z takich aplikacji, które projektujemy.

Wszystkie aplikacje blockchain konkurują o uwagę użytkowników. To globalny wyścig o zajęcie pierwszej setki firm korzystających z technologii blockchain.

Blockchain to zdecentralizowana księga i rozproszona baza danych. Ułatwia transakcje w sposób depozytowy. Odbywa się to poprzez tworzenie zasobów cyfrowych, które są przechowywane w łańcuchu bloków i otwierane dla firmy do zarejestrowania.

Największą zaletą technologii blockchain jest możliwość bardzo szybkiego przeniesienia praw własności do istniejących aktywów. Pozwala to firmom rejestrować transakcje między stronami bez polegania na stronach trzecich, takich jak banki lub firmy obsługujące karty kredytowe, które często są powolne i kosztowne lub mogą zostać zhakowane lub niewłaściwie wykorzystane przez oszustów.