Torus Project - I etap
Stworzenie nowej kryptowaluty

Klient Nowa Energia
Branża Energetyka
Kraj Polska
Model Fixed Price
Tematyka ICO
Technologie PHP 7.2 Symfony 4 PostgreSQL 10.4 Redis 4 Angular 6 HTML5 SASS TypeScript

Problem

Projekt Torus zakładał połączenie branży kryptowalut i odnawialnych źródeł energii.

Rozwiązanie

Żeby emisja kryptowaluty zakończyła się sukcesem, należy przyciągnąć odpowiednich inwestorów. Zaprojektowaliśmy w tym celu stronę internetową prezentującą główne założenia projektu. Kolejnym krokiem było stworzenie aplikacji umożliwiającej sprzedaż tokenów i pozyskiwanie środków od inwestorów. Nasz zespół zaprojektował i wykonał platformę, która pozwala zarejestrowanym i zweryfikowanym użytkownikom w prosty sposób dokonywać wpłat na wewnętrzny, wirtualny portfel Bitcoin lub Ethereum. Zgromadzone środki pozwalają nabyć tokeny, od których zależy wysokość dywidendy oraz waga głosu. W tworzeniu kryptowaluty bezpieczeństwo jest niezwykle ważne. Aplikacja umożliwia aktywowanie dwuetapowego uwierzytelniania, dzięki czemu inwestorzy mają pełną kontrolę nad swoimi kontem i pewność, że ich środki są bezpieczne.

Stworzenie nowej kryptowaluty

Pomysł oryginalnie miał na celu zebranie środków na inwestycję w energetykę odnawialną (głównie wiatrową) połączoną z mobilnymi koparkami kryptowalut. Model ten uległ jednak zmianie z uwagi na zwiększoną opłacalność inwestycji w odnawialne źródła energii. Nowe wytyczne zakładały przeznaczenie zebranych środków wyłącznie na inwestycje związane z sektorem energetycznym.

Użytkownik, który zainwestuje w nową kryptowalutę, otrzyma możliwość pobierania dywidendy, a także czynnego uczestnictwa w głosowaniach na temat działalności spółki. Waga jego głosu oraz wysokość dywidendy będzie uzależniona od wysokości jego inwestycji.

W oparciu o nasze doświadczenie w emisji kryptowalut stworzyliśmy solidną i bezpieczną podstawę pod stworzenie tokenów Torus i kontynuujemy pracę nad kolejnymi etapami projektu.

Szukasz sprawdzonego zespołu do swojego projektu?

Skontaktuj się z nami
Poprzedni