My Way Away
aplikacja internetowa

Klient Mark Zajdel
Branża Turystyka, Internet
Kraj Niemcy
Model Time & Materials
Tematyka Turystyka Media społecznościowe
Technologie AngularJS Symfony

Problem

Międzynarodowi podróżnicy zawsze byli otwarci na nawiązywanie nowych znajomości. Wiązało się to jednak z ryzykiem. Nigdy nie wiadomo na kogo można trafić. Nawet jeżeli poznajemy kogoś wcześniej online, nie mamy żadnych gwarancji bezpieczeństwa. Mało który portal weryfikuje prawdziwość danych swoich użytkowników.

Rozwiązanie

Ekskluzywna płatna platforma webowa dla turystów, pozwalająca na bezpieczne, szybkie poznawanie nowych osób w miejscach, do których podróżują. Osoby, z którymi chcemy się spotkać są dobierane na podstawie indywidualnych kryteriów wyszukiwania. Aplikacja webowa umożliwia nie tylko umawianie spotkań na bieżąco, ale i planowanie ich nawet do 6 miesięcy w przyszłości. Platforma podpowie nam jakie wydarzenia będą odbywać się w pobliżu, z jakimi Użytkownikami możemy umówić się na obiad, siłownię czy spacer. Poinformuje nas również, gdzie znajdują się szpitale, posterunki policji, oraz hotele.

Szukasz sprawdzonego zespołu do swojego projektu?

Skontaktuj się z nami
2000 + aktywnych użytkowników
45 WD Realizacja

"Jeżeli jakość projektu mierzyć determinacją z jaką realizuje się jego założenia, to Look4App jest najbardziej zdeterminowanym zespołem jaki widziałem."

CEO & Owner, My Way Away

Poprzedni Następny