ICO Project #12
Stworzenie nowej kryptowaluty (ICO)

Branża Medyczna
Tematyka Finance ICO platform (cryptocurrencies)
Technologie PHP 7.2, Laravel 5.6 Postgress 10.3 Redis 4 Angular 5 HTML5 Sass TypeScript RxJs Bootstrap 4 Node 6.9.0 NPM 3 Node count 5

Problem

Bezpieczeństwo, transparentność i odpowiednia kontrola danych to kluczowe elementy prowadzenia dokumentacji medycznej. System oparty na technologii blockchain może odpowiedzieć na wszystkie te wyzwania, ale stworzenie go wymaga odpowiednich środków.

Żeby pozyskać fundusze na realizację projektu, klient zdecydował się na emisję własnych tokenów. Celem było stworzenie kryptowaluty, która zapewni inwestorom udział w zysku.

Rozwiązanie

Bazując na doświadczeniu z projektami ICO zespół Look4App stworzył kompleksową aplikację do obsługi całości procesu.

Po utworzeniu konta użytkownik ma możliwość zakupu tokenów w trzech prostych krokach:

1. Wybór metody płatności za zakup tokenów

Opłatę można uiścić za pomocą jednej z 5 kryptowalut: Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Dash, a także Monero. Dodatkowo stworzyliśmy kalkulator, który pomaga inwestorowi obliczyć wartość inwestycji.

2. Transakcja kryptowalutowa

W kolejnym kroku aplikacja wyświetla adres portfela, i automatycznie wykonuje transakcję.

3. KYC i wypłata tokenów

Po zakończeniu ICO, inwestor wprowadza swoje dane na potrzeby procesu KYC, podaje swój adres i wypłaca zakupione tokeny.

Stworzenie aplikacji do procesu ICO umożliwiło klientowi pozyskanie funduszy na zrealizowanie projektu i stworzenie platformy, która pozwala na sprawne prowadzenie dokumentacji medycznej z wykorzystaniem technologii blockchain.

Szukasz sprawdzonego zespołu do swojego projektu?

Skontaktuj się z nami
Poprzedni Następny