Eurotax
serwis Internetowy

Otwórz stronę Otwórz stronę
Klient Eurotax S.A.
Branża Podatki, HR
Kraj Polska
Model Fixed Price
Tematyka Oferty pracy HR Doradztwo podatkowe

Problem

Osoby wyjeżdżające za granicę w celach zarobkowych były zawsze zdane same na siebie. Obcy system prawny i podatkowy stanowił ogromną barierę dla imigrantów. Mało kto miał świadomość swoich praw i obowiązków. W związku z tym prawie nikt nie starał się o zwrot podatku lub o wsparcie finansowe dla swoich dzieci.

Rozwiązanie

E-migrant to portal stworzony z myślą o osobach pracujących za granicą. Na podstawie informacji podawanych przez Klienta, system automatycznie tworzy spersonalizowaną ofertę dopasowaną do kraju w którym przebywa. Każdą z usług można zamówić, rozliczyć i opłacić online. Klient jest automatycznie informowany na osi czasu o zmianach statusu każdego zlecenia. Pełna integracja z partnerami biznesowymi firmy umożliwia znalezienie pracy za granicą, sprawdzenie opinii o pracodawcy oraz znalezienie transportu do miejsca pracy. Wszelkie zagraniczne dokumenty urzędowe można przetłumaczyć i zlecić formalności firmie Eurotax S.A.

Szukasz sprawdzonego zespołu do swojego projektu?

Skontaktuj się z nami
20000 + aktywnych użytkowników
45 WD Realizacja

"Wszelkie zobowiązania, należności i formalności związane z pracą za granicą możemy załatwić bez wychodzenia z domu, kilka kliknięć i po sprawie. To była sama przyjemność stworzyć taki system."

Kierownik Projektu

Poprzedni Następny