Giełda kryptowalut
Stworzenie platformy wymiany kryptowalut

Branża Finance, Cryptocurrencies, ICO
Kraj USA
Model Time and Material
Tematyka Finance Cryptocurrencies ICO
Technologie WebSocket React

Problem

Klient zaprojektował urządzenie, które umożliwia dostęp do wielu giełd kryptowalutowych jednocześnie - jest kokpitem, dzięki któremu można monitorować i kontrolować transakcje.

Zespół L4A miał za zadanie stworzyć oprogramowanie specjalnie na potrzeby tej platformy. Głównym wyzwaniem było zbudowanie systemu, który będzie odpowiednio szybki i pozwoli na płynne aktualizacje, dając inwestorowi możliwość natychmiastowej reakcji na wydarzenia rynkowe.

Rozwiązanie

Bazując na naszym doświadczeniu w tworzeniu finansowych platform internetowych, stworzyliśmy front-end oparty na WebSockets i React. Ta kombinacja pozwoliła na dynamiczne połączenie między centralnym dashboardem i giełdami kryptograficznymi.

Pracowaliśmy nad główną funkcjonalnością systemu: rozwiązaniem, które tworzy zlecenia zakupu i sprzedaży. Umożliwia standardowe zlecenia typu market, limit i stop - podstawowe narzędzia w arsenale inwestorów.

W ramach współpracy stworzyliśmy też Smart Contract zgodny z regulacjami US, panel do alokacji tokenów i rozszerzenie Chrome, które umożliwia łatwe przeprowadzanie transakcji.

Zespół L4A spełnił rygorystyczne wymagania projektu łącząc doświadczenie związane z tworzeniem oprogramowania dla branży finansowej i umiejętności budowania rozwiązań opartych o web i blockchain. Pomogliśmy klientowi stworzyć dynamiczną platformę do wymiany kryptowalut. Pracujemy nad rozwojem dodatkowych funkcji.

Szukasz sprawdzonego zespołu do swojego projektu?

Skontaktuj się z nami
Poprzedni Następny