Node.js Developer

Opis stanowiska

Jeśli jesteś ekspertem Node.js i szukasz nowych wyzwań - możliwe, że to właśnie Ciebie szukamy. Jako Node.js Developer w L4A będziesz odpowiedzialny/a za projektowanie, tworzenie i testowanie oprogramowania napisanego przy użyciu Node.js.

Wymagania

  • dobra znajomość Javascript i Node.js
  • dobra znajomość: MongoDB, MySQL, Express lub konkurencyjnych rozwiązań
  • wiedza w zakresie programowania backendu, REST oraz WebSocket, Long Polling, GraphQL
  • znajomość wzorców projektowania i architektury
  • umiejętność pisania unit testów
  • znajomość GIT
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego

Mile widziane:

Znajomość Scala, Apache Flume, Docker umiejętność gry w piłkarzyki

Oferujemy

  • szkolenia blockchain i Solidity online
  • pracę w doświadczonym zespole
  • udział w ciekawych i międzynarodowych projektach
  • nowoczesny styl pracy (motywacja 3.0)
  • naukę języka angielskiego z Native Speakerem
  • pakiet medyczny Medicover
  • elastyczne godziny pracy
  • kartę Multisport
  • gaming room
  • wyjścia integracyjne do kina, paintball, imprezy firmowe
  • owocowe wtorki - zapas witamin w postaci owoców
  • słodki poczęstunek w środę
  • wynagrodzenie B2B w przedziale 8000-13000 (w zależności od umiejętności)

Wyślij swoje CV

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby odpowiedzieć jak najszybciej

To pole jest wymagane
Wprowadź poprawny adres email
{[{ user.cv }]}
Niepoprawny plik. Załącz CV w formacie PDF lub DOC
Twoja wiadomość jest zbyt długa
Twoja wiadomość jest zbyt krótka

Dziękujemy, {[{ user.name }]}

Twoja wiadomość została wysłana. Wkrótce odezwiemy się do Ciebie.

Nie znalazłeś swojego stanowiska? Bez obaw!
Może będziemy potrzebować Cię w przyszłości

Kontakt