Middle PHP Developer

Opis stanowiska

Jeśli jesteś ekspertem PHP i szukasz nowych wyzwań - możliwe, że to właśnie Ciebie szukamy. Jako PHP Developer będziesz odpowiedzialny/a za projektowanie i implementację aplikacji webowych, organizację środowisk i dobór komponentów tworzonych aplikacji.

Wymagania

  • dobra znajomość PHP (OOP, nowości)
  • dobra znajomość jednego z wiodących frameworków (Symfony, Laravel)
  • znajomość relacyjnych baz danych i bibliotek ORM
  • doświadczenie w tworzeniu API RESTowych
  • doświadczenie w systemach kontroli wersji
  • doświadczenie w CI

Mile widziane:

doświadczenie w technologiach takich jak: Vagrant, Docker, Composer, phing etc., umiejętność gry w piłkarzyki

Oferujemy

  • pracę w doświadczonym zespole
  • udział w ciekawych i międzynarodowych projektach
  • nowoczesny styl pracy (motywacja 3.0)
  • naukę języka angielskiego z Native Speakerem
  • pakiet medyczny Medicover
  • elastyczne godziny pracy
  • kartę Multisport
  • gaming room
  • wyjścia integracyjne do kina, paintball, imprezy firmowe
  • owocowe wtorki - zapas witamin w postaci owoców
  • słodki poczęstunek w środę
  • Wynagrodzenie B2B w przedziale 5000-10000 (w zależności od umiejętności)

Wyślij swoje CV

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby odpowiedzieć jak najszybciej

To pole jest wymagane
Wprowadź poprawny adres email
{[{ user.cv }]}
Niepoprawny plik. Załącz CV w formacie PDF lub DOC
Twoja wiadomość jest zbyt długa
Twoja wiadomość jest zbyt krótka

Dziękujemy, {[{ user.name }]}

Twoja wiadomość została wysłana. Wkrótce odezwiemy się do Ciebie.

Nie znalazłeś swojego stanowiska? Bez obaw!
Może będziemy potrzebować Cię w przyszłości

Kontakt